5 דברים שמומלץ לעשות כשאתה מובטל

זה דבר מקובל להרגיש רע ומרוקן כאשר אתה לא בעבודה, אך חשוב לשמור על פרודוקטיביות ומוטיבציה.  להלן חמשת הטיפים המובילים שלנו לגבי מה שאתה יכול לעשות כדי לשפר את סיכויי העבודה שלך ולשמור על רוחך!

1. שמירה על השגרה

התייחסו להגשת מועמדות למשרות כאל משרה בפני עצמה: התעוררו מוקדם, אכלו ארוחת בוקר בריאה שתשמור על האנרגיה שלכם, ומצאו מקום שקט בו תוכלו לעבוד על הבקשות עבודה שלכם מבלי הסחות דעת!

תגדיר לעצמך יעד לכמה משרות אתה רוצה להגיש מועמדות, ותכין רשימה של מה שאתה רוצה להשיג באותו יום, כדי שתוכל לבדוק עד כמה היית פרודוקטיבי.  שמור על סדר יום כדי להימנע מלהרגיש מותש.

2. התנדבות

התנדבות היא דרך נהדרת למלא פער חסר בקורות החיים שלך.  זה מאוד נערץ על ידי המעסיקים מכיוון שהוא מראה שאתה אוהב להיות עסוק ולתת מעצמך.

למרות שההתנדבות אינה בתשלום, תלמד כמה מיומנויות מועילות אשר ניתנות להשמה בעבודה בתשלום הבאה שלך.  זה יכול להיות גם להועיל למצב הרוח שלך.  הידיעה שאתה עוזר לקהילה יכולה להיות חוויה מתגמלת ומספקת ויכולה לגרום לך להרגיש חיובי במהלך חיפוש העבודה שלך.

3. מעקב

מעקב אחר בקשת עבודה חשוב לא פחות מהיישום עצמו.

כדאי לשקול לשלוח דוא"ל או מכתב תודה לאחר הראיון.  מכתבים בכתב יד הם מגע נחמד מכיוון שהוא מראה את המאמץ שלך להראות את הערכתך.

4. התראות עבודה

הגדירו התראות למשרות כך שתוכלו להיות הראשונים לדעת מתי מתעוררת הזדמנות עבודה שמתאימה להעדפותיכם.  זה יקל על חיפוש העבודה שלך הרבה, מכיוון שהוא יחסוך לך את השיטוט באתרי דרושים.  תוכלו להגדיר התראות למשרות אצלנו לאחר ההרשמה לאתר.

5. כישורים

הגברת מערך המיומנויות שלך היא גם דרך מועילה לשמור על יצרנות במהלך האבטלה.  חפש קורסי הכשרה או כישורים הרלוונטיים למה שאתה רוצה לעשות, במיוחד אלה שהם בחינם וניתן להשלים אותם באופן מקוון.  זה ישמור על רענון קורות החיים שלך ויכול לפתוח הזדמנויות עבודה נוספות.

*המאמר נכתב בלשון זכר, אך מיועד לגברים ונשים כאחד.

הצעות מאיתנו אליכם: