התחברות

אין לך חשבון? הרשם/י עכשיו!

שכחת סיסמא?

הירשם

הנה"ח ובירורי שכר

אנחנו כאן לשירותך

אנו מזמינים אותך לפנות אל מערך הנהלת החשבונות של פזל בכל שאלה, תקלה או צורך הקשורים לשכרך. אנחנו כאן על מנת לסייע לך ולטפל בכל הנדרש על מנת שכל זכויותיך ימולאו כחוק.

טופס נוכחות – כי חשוב לנו שהשכר שלך ישולם במלואו ובזמן!

אחד המרכיבים העיקריים של שכרך הוא, כמובן, נוכחותך בעבודה. לכן, חשוב שביום האחרון של כל חודש עבודה נקבל ממך טופס נוכחות מלא בו מצוינים כל הימים והשעות בהם עבדת או נעדרת. אמנם המידע הקובע הוא של מקום העבודה, אך יחד עם זאת, באמצעות טופס נוכחות מלא נוכל לאתר אי דיוקים ולתקן טעויות בזמן והכי חשוב לפני קבלת השכר.
חשוב למלא את הטופס במלואו ולהתייחס לכל שורת יום, כולל בימים שבהם נעדרת כי התחלת את עבודתך אחרי תחילת החודש וימי חופשה או מחלה, אם יש אישורים על מחלה, יש להעביר אותם אלינו יחד עם הטופס. את הטופס המלא יש לשלוח ל- jobs@pazel.co.il

תשלום

כנוהל, אנו משלמים את המשכורות ב- 9 לכל חודש. שכרך כולל את כל הזכויות על פי החוק וההסכם שנחתם איתך.
לנוחותך, מגוון אפשרויות תשלום:
  • צ'ק למוטב בלבד – ניתן לקבל במשרד
  • צ'ק בו בוטלה ההנחיה "למוטב בלבד" – ניתן לקבל במשרד
  • העברה בנקאית – חשוב להעביר אלינו צילום צ'ק או את כל פרטי הבנק בו מתנהל חשבונך

מפרעות

במידה והנך מעוניין לקבל מפרעה נשמח לעזור (ככל שנוכל). עליך לפנות למקום ההעסקה אליו נשלחת ולבקש דיווח שעות עדכני, עד לתאריך הבקשה. את הדו"ח יש להעביר אלינו בליווי בקשה בכתב תוך ציון הסכום המבוקש.
אנו נעשה מאמץ להיענות לבקשתך בהתאם לוותק שצברת, חוות הדעת על ביצועיך וגובה שכרך.

תלוש שכר

תלוש השכר מפרט את אופן חישוב שכרך והתשלומים שהופרשו על ידינו עבורך לרשויות המס והביטוח הלאומי. חשוב לשמור על תלושי השכר בצורה מסודרת ולפי סדר כרונולוגי.

משמרות לעבודה

התפנה לך זמן? רוצה עוד משמרות? נשמח להעשיר אותך עוד! כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס בקישור זה, לשלוח אותו ואנחנו נעשה מאמץ להוסיף לך שעות עבודה.

טופס עבודה נדרשת

על מנת לקבל טופס עבודה נדרשת, לחיילים משוחררים, יש לפנות אלינו במייל. בשורת הנושא של המייל, יש לרשום את שמך המלא כולל מספר ת.ז ומספר טלפון + בקשה לקבלת טופס עבודה נדרשת.
למשל: ישראל ישראלי, ת.ז 12345678 טלפון 1234567 בקשה לקבלת טופס עבודה נדרשת, מספר תעודת זהות כולל ספרת ביקורת.

אישור על תיאום מס

יש לך הכנסות נוספות? אנחנו שמחים בשבילך! על מנת לשלם לך את השכר הנכון בזמן ולמנוע ממך סיבוכים מיותרים מול רשויות המס, עליך להביא עד ה-5 בכל חודש, אישור על תיאום מס מלא כשהוא מאושר וחתום על ידי מס הכנסה.
על מנת לקבל את הטופס ישנן שתי אפשריות: תיאום מס מבללי לצאת מהבית.
או לגשת עם כל תלושי השכר ואישורי ההכנסה שקיבלת, אל פקיד השומה באזורך ולבקש תיאום מס.

ביטוח לאומי

להלן קישור לאתר ביטוח לאומי, שם ניתן למצוא טפסים ולברר על נושאים הקשורים למילואים, מחלה והזכויות המוקנות לך בחוק. כמובן שנשמח לסייע ולכוון אותך למקומות הנכונים. לאתר הביטוח הלאומי לחץ כאן.

ימי מחלה

על פי חוק עומדים לזכותך ימי מחלה, שמבטיחים את הכנסתך גם אם חלית ונאלצת להיעדר מהעבודה.
התשלום בגין ימי מחלה מחושב לפי ותק וימי מחלה שלא ניצלת ומתבצע על ידי חברתנו עפ"י חוק.
על מנת לקבל תשלום בגין ימי מחלה עליך להעביר בפקס, במייל או בדואר אישור מרופא.

תאונה או פציעה במסגרת העבודה – טופס 250

נפצעת בעבודה? קודם כל החלמה מהירה.
טופס 250 הוא כמו טופס 17 שהנך מקבל מקופת חולים בעת הפניה למיון וכדומה. במקרה של פציעה או תאונה במסגרת העבודה אנו שולחים את הטופס למקום בו קיבלת טיפול רפואי.
על מנת לכסות את הוצאות הטיפול, עליך לפנות אלינו כמה שיותר סמוך למועד האירוע ולדווח מה קרה, על מנת שנשלח את הטופס בהקדם.

ביטוח לאומי – תשלום בגין דמי פגיעה

כמו כל עובד בשכר, הנך מכוסה בביטוח לאומי. על מנת לברר על זכויותיך ואם מגיע לך תשלום מביטוח לאומי, עליך לקבל אישור מרופא שמצוינים עליו ימי מחלה לנפגע בתאונת עבודה ואנו ממלאים עבורך טפסים לביטוח לאומי. עליך להגיש את הטפסים ולהתחיל טיפול מול ביטוח לאומי.

טופס 106

טופס זה מרכז את כל נתוני השכר שלך על פני שנה ונועד לאפשר לך לבצע תיאום מס. לקבלת הטופס יש לפנות אלינו במייל info@pazel-r.co.il ולציין את שמך המלא, מספר תעודת זהות וטלפון.

תביעת מילואים

התשלום בגין שירות מילואים מתבצע על ידי ביטוח לאומי ובאמצעותנו. לאחר תום שירות המילואים, עליך להעביר למשרדי חברתנו את האישור המקורי (אין אפשרות להגיש צילום של האישור), יש אפשרות לשלוח בדואר.

הבטחת הכנסה

ביטוח לאומי דואג להשלים את הכנסתך באם השכר שלך נמוך ועמדת בכל הקריטריונים לקבלת הבטחת הכנסה. כאן ניתן למצוא את הטופס, למלא אותו ולהגיש לביטוח הלאומי. כמובן שאם צריך, נסייע לך למלא את הטופס.

מענק לידה

מזל טוב! מחכים לך המון רגעים של אושר, ועכשיו מגיע לך מענק לידה. כל שעליך לעשות זה לשלוח אלינו את אישור הלידה, ואנו נמלא אותו עבורך. לאחר מכן עליך להגישו לביטוח לאומי כדי להמשיך טיפול.

פנסיה חובה

עובד שיש ברשותו קרן פנסיה פעילה, עליו לעדכן את חברתנו עד 30 יום מתחילת עבודתך יחלו הפרשות רטרואקטיבי מהיום הראשון שבו התחלת לעבוד בחברתנו.
העובד יעביר דו"ח קופה עדכני בסטטוס פעיל ליום תחילת עבודתך בחברתנו.

עובד שאין ברשותו קרן פנסיה פעילה, עפ"י חוק לאחר 6 חודשי עבודה יחלו הפרשות לקופת פנסיה בחברת ביטוח מיטב ד"ש (לכל עובד יש את הזכות לבחור קופה אחרת).