מה זה חברת השמה ולמה כדאי לך לבחור בנו

חברת השמה איננה המעסיק הרשמי שלכם, חברת השמה משמשת בתור מתווכת בין מעסיקים המחפשים עובדים ולבין מחפשי עבודה.

סטיגמה על חברות השמה.

ישנה סטיגמה לגבי חברות השמה אשר לא כדאי למועמדים ליצור עמם קשר מכיוון שהם לא מתייחסים ברצינות למועמד או לקורות החיים הנשלחים, חשוב לנו להבהיר כי אנו בתור חברת השמה מייחסים דגש גדול על יחס כלפי המועמדים, אנו מלווים אותם בדרכם לעבודה החדשה, אנו נותנים טיפים ותומכים על מנת להגדיל את סיכויי הקבלה לעבודה המבוקשת.

מה החשיבות של חברת השמה בפני המעסיק ומה המשקל בנוגע להמלצת חברת השמה על המועמד?

המעסיק נותן אמון מלא בחברת השמה כי הוא יודע שאנו נעשה את כל שביכולתנו על מנת להשיג את המועמד שעונה על כל דרישות התפקיד. עם ניסיון של מעל 20 שנים בתחום הכוח אדם, השמה ושירותים נוספים שאנו מספקים, אנו בטוחים בעצמנו וביכולתנו להתאים את המועמדים הכי מתאימים למשרות המבוקשות, ולכן אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ולא לפספס את הזדמנות העבודה הבאה שלכם.

המטרה שלנו והשירות הניתן בתור חברת השמה.

המטרה שלנו בפזל שיבוץ עובדים היא לתת את ההתאמה המדויקת ביותר בין דרישות, יכולותיו וכישוריו של המועמד ולבין דרישות המעסיקים, כמו כן בהתאמה מדויקת לדרישות המעסיק ולבין דרישות, יכולותיו וכישוריו של המועמד.

למה כדאי למחפש עבודה והן למעסיק להשתמש בחברת השמה פזל שיבוץ עובדים?

  • מהירות ויעילות ולאורך זמן – כבר יותר משני עשורים שאנו מגייסים, מאיישים ופועלים כמקור חוץ להעסקת עובדים. תקף גם לעובד מכיוון שאנו בקשר הדוק עם עשרות עסקים אשר רק מחכים לעובד כמותך אשר מעוניין להצטרף לצוות החברה.
  • מחויבות להצלחה שלך – ברשותנו צוות מקצוענים מנוסה, מסור ובעיקר מחויב, פועלים ללא לאות על מנת להבין בדיוק את הצרכים של הארגון ולאתר את המועמדים המתאימים ביותר למשרה הנדרשת. תקף גם לעובד מכיוון שאנו נדאג למצוא ולהתאים לך את המשרה המתאימה ביותר עבורך.
  • טכנולוגיה לשליטה ובקרה – אנו עובדים עם מערכת ERP ייחודית המאפשרת לנו איתור מהיר של מועמדים מתוך מאגר גדול ומגוון של מועמדים שאנו נמצאים איתם בקשר רציף וניהול מדויק של כל תהליך האיוש בכל שלב.
  • תהליך עבודה ייחודי – בתהליך מיון קפדני, שמותאם לצרכים שלכם ולמשרה הנדרשת, אנו מאתרים את המועמדים הטובים ביותר לתפקיד ומעבירים אליכם רק את בעלי סיכויי ההצלחה הגדולים ביותר.
  • חיסכון בזמן ודיוק בבחירה – בתהליכי האיתור והמיון אנו מבצעים את רוב "עבודת הסינון" ומעבירים לעיונכם רק את המועמדים הנבחרים, כך שנחסכת לכם השקעה גדולה בסינון ומיון עשרות (אם לא מאות) קורות חיים.
  • פריסה ארצית – תפיסת עבודה ייחודית ועבודת צוות מעולה (בין הסניפים השונים בארץ) מאפשרים לנו להצליח במקומות שאחרים נכשלו.

טפסים למילוי מעסיקים

על מנת שנוכל לתת לכם את השירות הטוב ביותר, נא מלאו את הטפסים באופן מדויק ושלחו אלינו.

הקליקו כאן לשליחת טופס הזמנה (בקובץ וורד מצורף בלבד).

סניף תל אביב

  • מנחם בגין 116, פינת יוסף קארו 3, תל-אביב
  • טלפון: 03-5611131
  • פקס: 03-5611012
  • דוא"ל: info@pazel-r.co.il

*המאמר נכתב בלשון זכר, אך מיועד לגברים ונשים כאחד.

הצעות מאיתנו אליכם: